Hostel Bed in Girona

5.6600 arvustust
Carrer Anselm Clavé, 36, Girona, Spain

Majutusateave

Asukoht

With a stay at Hostel Bed in Girona in Girona (Old Town Girona), you'll be steps from Plaça de la Independència and Cinema Museum - Tomàs Mallol Collection. This hostel is 0.3 mi (0.5 km) from Park de la Devesa and 0.4 mi (0.6 km) from Former Hospital of Santa Caterina.

Toad

Make yourself at home in one of the 10 guestrooms featuring microwaves. Prepare your meals in the shared/communal kitchen. Complimentary wireless internet access is available to keep you connected. Bathrooms with showers are provided.

Muu teave

Take in the views from a terrace and make use of amenities such as complimentary wireless internet access and tour/ticket assistance.

Featured amenities include laundry facilities, a library, and coffee/tea in a common area. Free self parking is available onsite.

Näita rohkem

Mugavused

  • Free WiFi
  • Free self parking
  • Pets not allowed
  • No elevators
  • Coffee/tea in common areas
Kuva kõik
Otsi
Reisijad / toad2 reisijat, 1 tuba
Tuba 1
Täiskasvanud(12+)2
Lisa laps
Vanus reisi ajal
Imik, 0-11 kuud
Imik, 12-23 kuud
2-aastane
3-aastane
4-aastane
5-aastane
6-aastane
7-aastane
8-aastane
9-aastane
10-aastane
11-aastane
Sisseregistreerimine
-
Väljaregistreerimine
July 2026
MonTueWedThuFriSatSun12345678910111213141516171819202122232425262728293031

Sarnased majutuskohad

Teenused hotellis Hostel Bed in Girona

Kõige populaarsemad

  • Free WiFi
  • Free self parking
  • Pets not allowed
  • No elevators
  • Coffee/tea in common areas
  • Library
  • Laundry facilities
  • Daily

Internet

  • Free WiFi

Parkimine

  • Free self parking
  • Off-street parking

Lemmikloomad

  • Pets not allowed

Ligipääsetavus

  • No elevators
  • Wheelchair accessible – no

Toit ja jook

  • Coffee/tea in common areas
  • Free buffet breakfast
  • Shared microwave
  • Shared refrigerator
  • Vending machine

Tegevused

  • Library
  • Terrace
  • Tours/ticket assistance

Puhastusteenused

  • Laundry facilities

Üldteave

  • Daily
  • Professional property host/manager
  • Smoke-free property

Korduma kippuvad küsimused majutuskoha Hostel Bed in Girona kohta

Millised on hotelli Hostel Bed in Girona sisse- ja väljaregistreerimise ajad?

Saabumine: __checkckin__
Lahkumine: kuni 11:30

Kui kaugel asub majutuskoht lennujaamast?

See majutuskoht on asub Girona Costa Brava lennujaam lennujaamast 10.31km kaugusel.

Kas ma võin oma lemmiklooma hotelli Hostel Bed in Girona kaasa võtta?

Ei, see majutuskoht ei luba lemmikloomi.

Millised on hotelli Hostel Bed in Girona tühistamistingimused?

Tingimused võib sõltuda toa tüübist. Kontrolli oma valiku tingimusi.

Kas sul on lisaküsimusi selle majutuskoha või broneeringu kohta?

Saad meiega ühendust võtta Kas vajad abi? jaotises.

Turvaline makse